Pátek
16. 04. 2021

Dramatický kroužek 2007 - 2008


Kroužek se konal v učebně na Burešově 8:

- ve středu od 14.30 (mladší děti),

- ve čtvrtek od 14.45 (starší děti).  

Lektorka kroužku: Anna Jurášová 

Děti v kroužku - klikněte na název kapitoly.  

Fotografie z workshopů a exkurzí - viz fotogalerie: návštěva čajovny,  výstava Modelový svět, vystoupení Barvíčci a Voda živá, vánoční vystoupení v klubovně a ve Vaňkovce,  workshop s bubínky, program s Městskou policí "Malý kriminalista", exkurze do zákulisí Janáčkova divadla, program s Městskou policií a s pejskem, sauna, workshop o komiksech, program s vizážistkou (barvičky), natáčení pro Českou televizi (pořad Kde peníze pomáhají), sraz koloběžkářů, exkurze na letiště Brno-Tuřany, workshop s Městskou policií o nebezpečí závislostí, vystoupení na festivalu Mezi ploty, exkurze do studia České televize v Brně.


Vizitky_001.jpg 

Žaneta má 9 let. Do kroužku chodí od roku 2007. Ráda cvičí gymnastiku a baví ji móda. Má ráda kočky.

 Vizitky_002.jpg

Hana má 9 let. Do kroužku chodí od roku 2007. Baví ji hraní na počítači, ráda jezdí na kole a mlsá mléčnou čokoládu.

Vizitky_005.jpg

Petra má 6 let. Do kroužku chodí od roku 2007. Ze všeho nejraději si hraje s plyšáky. Její oblíbené zvíře je kočka, ale nemá ráda myši.

Vizitky_006.jpg

Uchral má 9 let. Do kroužku chodí od roku 2007. Ráda kreslí a čte komiksy. Má ráda pizzu a hranolky, nemá ráda horory.

 Vizitky_014.jpg

Pavel má 16 let. Rád hraje hokej, má rád palačinky a v kroužku se mu nejvíc líbila exkurze do botanické zahrady. Chtěl by se naučit kouzlit.

 Vizitky_015.jpg

Marek má 14 let. Jeho koníčkem je florbal, plavání a jízda na kole. V kroužku se mu líbily hry s padákem. Chtěl by se naučit akrobatické skoky do vody.

 Vizitky_016.jpg

Andrea má 13 let. Ráda plave, kreslí a hraje hry na počítači. V kroužku má nejraději exkurze a hry. Chtěla by se stát kadeřnicí.

 Vizitky_017.jpg

Lucie má 14 let. Jejím koníčkem je plavání, kreslení a cestování. V kroužku se jí nejvíc líbí exkurze a hry. Zajímá ji móda a modeling.

 Vizitky_019.jpg

Marie má 13 let. Ráda plave, jezdí na koni a hraje vybíjenou. Největším zážitkem v kroužku byl břišní tanec, má ráda taky  exkurze. Chtěla by se naučit pracovat s počítačem.

 Vizitky_020.jpg

Pavel má 13 let. Má rád pavouky, ryby a šelmy, rád jezdí na kole, líbí se mu horory a příšery :-)  Chtěl by se naučit karate nebo judo.

IMG_0291.JPG

Radka má 9 let. Do kroužku chodí od roku 2007. Ráda kreslí, její oblíbené zvíře je pes.

IMG_0295.JPG

Lukáš má 14 let. Rád plave, hraje na počítači, chodí do divadla. V kroužku se mu líbí exkurze, například do botanické zahrady nebo do čajovny. Chtěl by se naučit karate.

IMG_0298.JPG

Jana má 13 let. Její koníčky jsou pletení náramků, sport, četba a počítačová grafika. V kroužku se jí nejvíc líbila exkurze do sauny a do vířivky. Chtěla by se naučit ještě lépe pracovat s grafikou na počítači a plést složité náramky.

Vizitky_004.jpg 
David má 6 let. Do kroužku chodí od roku 2007. Má rád hry s míčem, hlavně fotbal. Líbí se mu zelená barva a bojí se hadů.

 

 

Mimoškolní vzdělávání neslyšících dětí. Výchova filmem, dramatická výchova. Vzdělávací projekty.

Za podporu v roce 2019 děkujeme:

  • Evropská unie, Evropské strukturální a investiční fondy, OP Výzkum, vývoj a vzdělávání
  • Expobeauty Prague, s.r.o.
  • Patricia Jakešová a Zbyněk Zdražil